#61 2010-08-31 12:35:44

bummmm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-28
Posty: 19
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

i jeszcze Global Moderator cscenter wypowiedzial sie : wh 100%, 75% aim:)
i jeszcze 2 GM cs center :
odpalony for me.
thank you goodnight.

Ostatnio edytowany przez bummmm (2010-08-31 12:38:51)

Offline

 

#62 2010-08-31 12:41:22

panczofron

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 5
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

Huhehahahihi

Offline

 

#63 2010-08-31 12:44:10

bomba

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

Mi wydaje się że już wszystko jasne. Przydaloby sie napisac jakis post o ich dalszych poczynaniach. Qba zrob nowy film o tych panach hajtach

Offline

 

#64 2010-08-31 12:45:43

qbaw0w

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 9
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

@ ja ******** kolejne pokemony
idz czesac lalki

Offline

 

#65 2010-08-31 12:52:10

gREAT

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

panczofron napisał:

great wez sie czlowieku nie udzielaj bo nawet dema nie widziales jestes kolega klanu knockout i specjalnie wpisales clear by przeszli dalej...
Nie osmieszaj i opusc ta strone  bo widac kolejne 2k10 sie odzywa a duzo gada malo robi 1 slowem W******LAJ

"Nie ośmieszaj się" buahah ;i
Kolega klanu KO. W ogóle ich nie znam ;o Ja tu występuję pod tagiem xyled. Tego klanu co doszedł do półfinału, tego samego co gdyby podliczyc ich wszystkie p[rzegrane rundy to było by ich 5. Jak jesteś taki kozaczek, nawet nie wpisałeś mojego niku w guuglach nie sprawdziłeś sidu i śmiesz twierdzic, że jestem 2k10 ? ;o Nie, mylisz się misiek ;* 2k8, a dokładnie gram od końcówki 2006r. . Z jakiego tam nsowego timu pochodzisz ze stronką na boo.pl to może zagramy cw kotek <3
I zdziwisz się ! Objeżałem całe demo tajniaczka na wh, i uwierz że na moich 3h słyszałem oll;]

Ostatnio edytowany przez gREAT (2010-08-31 12:57:35)

Offline

 

#66 2010-08-31 12:55:02

bomba

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

RaZ napisał:

milkoffy napisał:

weź mi o bl nie mow
bo szkoda mi kasy na takich jak wy 3zł ? od kazdego ... i mozna grac dalej co do bl
a ja poprostu dam akcje z demek co z dzisiejszej klanowej narady wyszlo ze jest aż . 10
to nic dziwnego

szkoda, to może mi być z Tobą/Wami dyskutować na temat "naszych odpaleńców", ponieważ jest to rozmowa bez sensu i po prostu śmieszna. Żeby oskarżać kogokolwiek o wspomagacze powinniście pierw się dokładnie zastanowić co robicie, kogo oskarżacie i dlaczego, a najważniejsze to mieć chociaż jakiekolwiek pojęcie o grze, a nie tylko w głowie Wam " biegamy i strzelamy żeby zabić, a jak nas zabiją to są czity".
Powiem, a raczej napiszę to w prost, jesteś dla mnie gorszy od zera, bo płaczesz z byle powodu " o BOŻe zeskanował mnie, na 100% na WH JP JP 100%".
W grze powinieneś skorzystać z głowy, słuchu, rąk i zespołu. CS jest trudną do ogarnięcia grą, wspomniane prze ze mnie elementy gry są bardzo istotne: Głowa - myślimy, myślimy ! jak wygramy rundę pistoletową to nie gramy dalej pistoletów czy kampimy na BS  z mp5, bo po co?. Słuch - usłyszę przeciwnika to lepiej udam, że nie usłyszę go może on tak samo zareaguje i przejdzie dalej !. Ręce aka reflex - bardzo ważna rzecz w grze, dlaczemu? a no bo z reflexem gdy przeciwnik wychyla się przed Tobą i cofa, ażeby zeskanować się, a Ty zareagujesz po fakcie na jego korzyść nie dojdziemy daleko! I najważniejsze zespołowa gra - bez tego ciężko jest ugrać chociażby jedną rundę. Mianowicie gdy widzimy, że nasz kompan w boju dostaje po dupie to nie chowamy się albo wyczekujemy, tylko staramy mu się pomóc, odciągając uwagę wroga albo osłaniając go, lub odbijanie czy wbijanie na BS, powinno odbywać się w jednej chwili razem i drużynowo, a nie każdy oddzielnie  po 4 sekundach opóźnienia wchodzi jak dzieci w przedszkolu na pasy ruchu drogowego. Tym zdaniem kończę wypowiedź,a teraz wracajcie do swoich pokeballi i nie wychodźcie póki nie przejdziecie ewolucji.

Wydaje mi sie ze kolega chcial zablyszczec wiec pisal... pisal... pisal...
Ale cos mu nie wyszlo ;[

Offline

 

#67 2010-08-31 12:57:29

qbaw0w

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 9
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

gREAT napisał:

panczofron napisał:

great wez sie czlowieku nie udzielaj bo nawet dema nie widziales jestes kolega klanu knockout i specjalnie wpisales clear by przeszli dalej...
Nie osmieszaj i opusc ta strone  bo widac kolejne 2k10 sie odzywa a duzo gada malo robi 1 slowem W******LAJ

"Nie ośmieszaj się" buahah ;i
Kolega klanu KO. W ogóle ich nie znam ;o Ja tu występuję pod tagiem xyled. Tego klanu co doszedł do półfinału, tego samego co gdyby podliczyc ich wszystkie p[rzegrane rundy to było by ich 5. Jak jesteś taki kozaczek, nawet nie wpisałeś mojego niku w guuglach nie sprawdziłeś sidu i śmiesz twierdzic, że jestem 2k10 ? ;o Nie mylisz się misiek ;* 2k8, a dokładnie gram od końcówki 2006r. . Z jakiego tam nsowego timu pochodzisz ze stronką na boo.pl to może zagramy cw kotek <3
I zdziwisz się ! Objeżałem całe demo tajniaczka na wh, i uwierz że na moich 3h słyszałem oll;]

Przejmujesz się trollem ???

Offline

 

#68 2010-08-31 13:00:39

gREAT

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

Raczej nie, ale nie lubie jak ktoś po prostu nic nie wiedząc wymądrza się jak by był nie wiadomo kim -.-
Jeszcze mi pisze, że jestem ich przyjacielem, pierwszy raz słyszę o takich w ogole.
Jak dla mnie to tak 50% na 50% czasami mógł offac, może stąd moja decyzja -.-

Offline

 

#69 2010-08-31 13:36:53

RaZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 14
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

qbaw0w napisał:

@panczo coś tam
wyjdz pokemonie, nie twoja sprawa to sie nei udzielaj


"którzy również zostali wyśmiani przez inne fora internetowe zajmujące się oceną haxuff"
przez tego najwyraźniej nie

Wciąż masz braki w czytaniu ze zrozumieniem...

bummmm napisał:

i jeszcze Global Moderator cscenter wypowiedzial sie : wh 100%, 75% aim:)
i jeszcze 2 GM cs center :
odpalony for me.
thank you goodnight.

*Patrz wspomniane zdanie wyżej.

Offline

 

#70 2010-08-31 14:43:09

milkoffy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 43
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

panowie bez Spamu poporstu jestescie 0
jak na cs-center & VLC ( Vatos Locos Clan ) to samo
wiec dla nas jestescie 0
odpaleni i kropka
demka sa wiec mi tu nie plakac
czekamy na odpowiedz Tab i on zobaczy co mysli sugeruje zamknac temat aby tab mogl na spokojnie wszystko zlookac

Offline

 

#71 2010-08-31 15:23:23

Tahior

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 7
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

no okej zera muszę wszystko wyjaśnić bo jesteście bardziej tępi niż mogło to się wydawać
VLC - wywalili nas z ligi. ponieważ ubzdurali sobie, że coś mamy, że niby coś o nas słyszeli - ale skąd mogli nas słyszeć? nigdzie o nas niczego nie było.
CSCENTER - ci co tam oceniali, robili to na podstawie tym całym HaxMovie, które jest zrobione z wyciętych akcji, a żaden z nich nie chciał obejrzeć dema [???] - dla nich wycięte akcje wystarcza? ok ok [HaXmOvIe było tworzone na podstawie hltv - gdzie było wieeeele bugów.]. Jedyny mod/admin, który był tam rozsądny to ten co zamknął temat [wcześniejsze wypowiedzi stwierdzały, że zna się na ocenianiu CZITEROW] - powiedział (mniej więcej), że zamyka temat, ponieważ nie ocenia demek po haxmovie, oraz stwierdził, że jeśli ma ocenić to demo to niech zrobi [autor tego haxmovie] nowy temat, w którym będzie demo/hltv - i nic, nie było nowego tematu.

PS: nie wstawiono nas na BL'a chociaż ich o to błagaliśmy.
PS2: ci co się wypowiadali to byli qmple z puaczącego timu oraz tak jak mówiłem - ludzie oceniający po haxmovie [ swoja drogą to mają zajefajnych modków]

Offline

 

#72 2010-08-31 15:56:56

milkoffy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 43
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

Stary
mialem paru znajomych z 2k4 na CS-C ( Adminiow ) ktorzy spokojnie By was poznali akutalnie niejaki ' Anhtoll ' jest na wakacjach

Offline

 

#73 2010-08-31 16:08:22

RaZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 14
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

Henryk Sienkiewicz napisał:

Boże, Ty to widzisz i nie grzmisz?

Offline

 

#74 2010-08-31 16:21:03

qbaw0w

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 9
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

Ustalmy se tak
Zagraliśmy, przegraliśmy, wasza gra wydaje nam sie dziwna, prosimy admina, żeby sprawdził demo, koniec.
Nie ma co się zastanawiać, offtopować, obrażać.
Peace

Offline

 

#75 2010-08-31 16:59:54

FakeN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

Ok to czekamy na decyzje admina nie zamierzam sie kłócić bo my chcieliśmy grać na azerze tylko wy nie potrafiliscie go włączyć ;o Moge zalączyć screena i dobrze o tym wiesz a skoro nie chciałeś grać na azerze to pewne było że przegrasz i sie popłaczesz tak to już jest czekamy na Link do BL.

Offline

 

#76 2010-08-31 17:04:48

milkoffy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 43
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

qbaw0w napisał:

Ustalmy se tak
Zagraliśmy, przegraliśmy, wasza gra wydaje nam sie dziwna, prosimy admina, żeby sprawdził demo, koniec.
Nie ma co się zastanawiać, offtopować, obrażać.
Peace

Sprawa jasna wszyscy rozumieja ; )
czekamy na odpowiedz Taba

Offline

 

#77 2010-08-31 17:06:26

FakeN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

Ładnie nie było mnie od rana juz 4 strony spamu oj dzieci dzieci

Offline

 

#78 2010-08-31 17:43:17

bummmm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-28
Posty: 19
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

AHHAHAHA faken wiecej jest od twoich pokemonow !! HAHHAHAHA

Offline

 

#79 2010-08-31 17:44:40

RaZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 14
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

bummmm napisał:

AHHAHAHA faken wiecej jest od twoich pokemonow !! HAHHAHAHA

Uważaj na słowa  i lepiej uważnie śledź temat, bo co 2-3 posty ktoś z naszej strony się wypowie.

Offline

 

#80 2010-08-31 17:52:23

milkoffy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 43
Punktów :   

Re: KNOCKOUT.cs vs PJONKI (c'ful')

tak dobra old spam KNOCKOUT
czekamy na decyzje admina ( Taba )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl